№ з/п
|
ПІБ
|
Категорія
|
Посада, предмет, який викладає
|
1
|
Безкоровайна Олена Вікторівна
|
1 категорія
|
Учитель початкових класів
|
2
|
Бехтер Ольга Василівна
|
Вища категорія,
старший учитель
|
Учитель початкових класів
|
3
|
Богодиста Світлана Павлівна
|
Вища категорія, учитель методист
|
Директор, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
|
4
|
Іващенко Вікторія Вікторівна
|
Вища категорія, учитель методист
|
Учитель фізики та математики
|
5
|
Козіна Ірина Олексіївна
|
Вища категорія, старший учитель
|
Заступник директора з НВР, учитель англійської мови
|
6
|
Кононенко Марина Володимирівна
|
2 категорія
|
Учитель української мови та літератури
|
7
|
Левченко-Трихна Олена Іванівна
|
1 категорія
|
Учитель інформатики
|
8
|
Мороз Жанна Анатоліївна
|
Спеціаліст
|
Учитель української мови та літератури
|
9
|
Наконечна Оксана Борисівна
|
Вища категорія, старший учитель
|
Учитель біології, природознавства
|
10
|
Олексенко Лілія Олександрівна
|
Спеціаліст
|
Учитель фізичної культури
|
11
|
Оріховська Людмила Анатоліївна
|
Вища категорія, старший учитель
|
Учитель трудового навчання
|
12
|
Пархоменко Людмила Вікторівна
|
Вища категорія, старший учитель
|
Учитель географії, історії
|
13
|
Рева Ірина Анатоліївна
|
Вища категорія, учитель методист
|
Учитель історії та правознавства
|
14
|
Романенко Оксана Миколаївна
|
Спеціаліст
|
Педагог-організатор
|
15
|
Свід Віра Федорівна
|
1 категорія
|
Учитель початкових класів
|
16
|
Смірнова Марина Станіславівна
|
Спеціаліст
|
Учитель музичного мистецтва, керівник гуртка
|
17
|
Таран Аліна Іванівна
|
2 категорія
|
Учитель англійської мови та зарубіжної літератури
|
18
|
Тарасюк Анастасія Петрівна
|
Спеціаліст
|
Вихователь групи подовженого дня
|
19
|
Тобольченко Катерина Вікторівна
|
2 категорія
|
Практичний психолог
|
20
|
Торяник Ніна Костянтинівна
|
Вища категорія, учитель методист
|
Учитель початкових класів
|
21
|
Тутак Ірина Миколаївна
|
Вища категорія
старший учитель
|
Заступник директора з НВР, учитель хімії
|
22
|
Устинова Ольга Анатоліївна
|
1 категорія
|
Учитель англійської мови, бібліотекар
|
23
|
Чернікова Ірина Володимирівна
|
2 категорія
|
Учитель початкових класів
|
24
|
Чипенко Світлана Василівна
|
2 категорія
|
Учитель математики та інформатики
|
25
|
Шульга Віктор Іванович
|
Вища категорія, учитель методист,
«керівник гуртка – методист»
|
Учитель фізичної культури, «Захист України», керівник гуртка
|
26
|
Юкалова Вікторія Віталіївна
|
Спеціаліст
|
Педагог соціальний
|
27
|
Якименко Юлія Данилівна
|
Вища категорія
старший учитель
|
Учитель української мови та літератури
|