Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного 

Полтавської міської ради Полтавської області"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 406
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Кадровий склад

Кадровий склад

станом на 01.07.2020 року

У школі працює 28 педагогів. З них:

5 - Учитель-методист 

1 - «Керівник гуртка - методист»

7 - Старший учитель  

12 - Вища кваліфікаційна категорія

3 – Перша кваліфікаційна категорія

3 – Друга кваліфікаційна категорія

10 – Кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

 

№ з/п

ПІБ

Категорія

Посада, предмет, який викладає

1

Безкоровайна Олена Вікторівна

1 категорія

Учитель початкових класів

2

Бехтер Ольга Василівна

Вища категорія,

старший учитель

Учитель початкових класів

3

Богодиста Світлана Павлівна

Вища категорія, учитель методист

Директор, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

4

Бранько Юлія Петрівна

Спеціаліст

Керівник гуртка, учитель мистецтва, вихователь ГПД

5

Іващенко Вікторія Вікторівна

Вища категорія, учитель методист

Учитель фізики та математики

6

Козіна Ірина Олексіївна

Вища категорія, старший учитель

Заступник директора з НВР, учитель англійської мови

7

Кононенко Марина Володимирівна

Спеціаліст

Учитель української мови та літератури

8

Куксова Аліна Вікторівна

Спеціаліст

Учитель інформатики

9

Левченко-Трихна Олена Іванівна

2 категорія

Учитель інформатики

10

Мороз Жанна Анатоліївна

Спеціаліст

Учитель української мови та літератури

11

Наконечна Оксана Борисівна

Вища категорія, старший учитель

Учитель біології, природознавства

12

Олексенко Лілія Олександрівна

Спеціаліст

Учитель фізичної культури

13

Оріховська Людмила Анатоліївна

Вища категорія, старший учитель

Учитель трудового навчання

14

Павленко Катерина Вікторівна

Спеціаліст

Практичний психолог

15

Пархоменко Людмила Вікторівна

Вища категорія, старший учитель

Учитель географії

16

Помогайбо Андрій Валентинович

Спеціаліст

Учитель англійської мови

17

Рева Ірина Анатоліївна

Вища категорія, учитель методист

Учитель історії та правознавства

18

Романенко Оксана Миколаївна

Спеціаліст

Педагог-організатор

19

Свід Віра Федорівна

1 категорія

Учитель початкових класів

20

Таран Аліна Іванівна

Спеціаліст

Учитель англійської мови та зарубіжної літератури

21

Торяник Ніна Костянтинівна

Вища категорія, учитель методист

Учитель початкових класів

22

Тутак Ірина Миколаївна

Вища категорія

старший учитель

Заступник директора з НВР, учитель хімії

23

Устинова Ольга Анатоліївна

1 категорія

Учитель англійської мови, бібліотекар

24

Чернікова Ірина Володимирівна

2 категорія

Учитель початкових класів, вихователь ГПД

25

Чипенко Світлана Василівна

2 категорія

Учитель математики та інформатики

26

Шульга Віктор Іванович

Вища категорія, учитель методист,

«керівник гуртка – методист»

Учитель фізичної культури, ЗВ, керівник гуртка

27

Юкалова Вікторія Віталіївна

Спеціаліст

Педагог соціальний 

28

Якименко Юлія Данилівна

Вища категорія

старший учитель

Учитель української мови та літератури

 

 

Годинник
Календар подій
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz 04:14