Статистика
Онлайн всього: 181 Гостей: 181 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/novembre/DSC00173.jpg)
Йдуть до Панаса правнуки й онуки
з цілющого напитись джерела..
В.Тарасенко
7 листопада 2016 року в Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулось літературно-мистецьке свято «Невідомий Мирний», присвячене 145-річчю від дня оселення Панаса Мирного в Полтаві, на якому були присутні учні 8-10 класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8». Захід було проведено спільно з Полтавською обласною бібліотекою для дітей імені Панаса Мирного.
Науко
...
Читати далі »
Переглядів:
332
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
08.11.2016
|
| |
|
|
| | |