Статистика
Онлайн всього: 55 Гостей: 55 Користувачів: 0
|
Переглядів:
349
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
13.09.2017
|
|
![](/novini/2016/september2017/IMG_2670.jpg)
Учні Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» знають і шанують земляка, українського письменника, поета, драматурга, основоположника сучасної української літератури, громадського діяча Івана Петровича Котляревського.
11 вересня 2017 року година спілкування пройшла як флеш-моб «Читаймо разом «Енеїду». Старшокласники нон-стопом озвучували рядочки з поеми. ![](/novini/2016/september2017/IMG_2683.jpg)
12 вересня учні 3-11 класів були учасниками літературно-музичного конкурсу «На гостинах у Наталки і Петра». Кожний клас представляв своїх героїв драми І.Котляревського. Вони повинні були добре
...
Читати далі »
Переглядів:
323
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
13.09.2017
|
| |
|
|
| | |