Статистика
Онлайн всього: 190 Гостей: 190 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/decembre2017/20171206_113607.jpg)
6 грудня 2017 року учні 7 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного» відвідали обласну дитячу бібліотеку імені Панаса Мирного, де до їхньої уваги був представлений захід «Година мужності та слави», присвячений Дню збройних сил України.
День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з'явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І після того, День збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня. І в честь цього свята, ми вирішили розповісти вам його історію і традиції.
Збройні сили У
...
Читати далі »
Переглядів:
316
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
07.12.2017
|
| |
|
|
| | |