Статистика
Онлайн всього: 183 Гостей: 183 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/decembre2017/IMG_5080.jpg) ![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/decembre2017/IMG_5083.jpg)
7 грудня учні 9 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного відвідали Полтавський професійний ліцей транспорту. Захід відкрив директор Чернобель О.Б. Він розповів про історію ліцею, особливості навчання, проходження практики, працевлаштування, про матеріально-технічну базу навчального закладу. Учням було показано презентації , відеоролик про діяльність ліцею та концертну програму, підготовлену учнями ліцею. Закінчилася зустріч ознайомленням гостей із матеріально-технічною базою закладу, кімнатою-музеєм трудової та бойової слави, навчальними аудиторіями, виробничими
...
Читати далі »
Переглядів:
391
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
08.12.2017
|
| |
|
|
| | |