Статистика
Онлайн всього: 21 Гостей: 21 Користувачів: 0
|
8 грудня 2017 року учні 11 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» завітали на день відкритих дверей до Полтавського університету економіки і торгівлі.
Університет здійснює підготовку спеціалістів в галузі фінансів, обліку та аудиту, міжнародної економіки, економіки підприємства, менеджменту, управління персоналом та економіки праці, інформатики, економічної кібернетики, маркетингу, товарознавства та комерційної діяльності, організації торгівлі, товарознавства та експертизи в митній справі. ![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/decembre2017/52.jpg)
Університет має ліцензію на підготовку спеціалістів для іноземних країн. Університет акредитований за ІV
...
Читати далі »
Переглядів:
342
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
12.12.2017
|
|
Переглядів:
341
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
12.12.2017
|
| |
|
|
| | |