Статистика
Онлайн всього: 87 Гостей: 87 Користувачів: 0
|
![](/novini/2016/decembre2017/s1.jpg)
18 грудня 2017 року, напередодні дитячого свята, загін волонтерів "Турбота" Комунального закладу « Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного» відвідав дітей, які знаходяться на лікуванні у Полтавському дитячому протитуберкульозному диспансері. Учні загону поздоровили дітей зі святом та продемонстрували казку « В гостях у Святого Миколая ». Візит волонтерів є продовженням традиційної роботи з хворими дітьми . Шкільний волонтерській загін «Турбота» впродовж тривалого часу відвідує дітей в диспансері. Спілкуючись з ними, проводять розважальні та пізнавальні заняття, читають, малюють, грають та просто проводять спільно весело час. Подарунки дітям виділила міс
...
Читати далі »
Переглядів:
323
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
19.12.2017
|
| |
|
|
| | |