Статистика
Онлайн всього: 181 Гостей: 181 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/fevral2018/IMG_20180207_122418.jpg)
Сьмого лютого 2018 року учні Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного» відвідали музей письменника, ім’я якого носить наша школа, де відбулася творча зустріч з директором літературно-меморіального музею-садиби Олеся Гончара – Бондаревською Тетяною Владиславівною. Вона, дуже приємна у спілкуванні людина, багато цікавого розповіла про край, де народився і зростав відомий літератор та про історію створення музею письменника.
Музей-садибу Олеся Г
...
Читати далі »
Переглядів:
291
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
09.02.2018
|
| |
|
|
| | |