Статистика
Онлайн всього: 101 Гостей: 101 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/mart2018/IMG_0938.jpg)
21 березня 2018 уроку учні 9 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» разом з учителем історії та правознавства Ревою І.А. брали участь у майстер-класі для слухачів курсів підвищення фахової майстерності учителів історії при ПОІППО імені М.Остроградського.
Головним завданням Нової української школи є формування в дітях важливих життєвих та предметних компетенцій. Сучасний учень має бути не стільки об’єктом освітньої діяльності, скільки її активним учасником, а навчання перетворюється на партнерський процес. Саме тому, сучасний урок – це творча лабораторія учителя та учня. Уже четвертий рі
...
Читати далі »
Переглядів:
320
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
21.03.2018
|
| |
|
|
| | |