Статистика
Онлайн всього: 185 Гостей: 185 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/may2018/54.jpg)
2 травня 2018 року учні 7 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного» відвідали Полтавську обласну дитячу бібліотеку імені Панаса Мирного, де працівники закладу презентували віртуальну подорож до Німеччини.
Після здобуття Україною незалежності, Німеччина одна з перших країн яка підтримала нашу державу. 2017-2018 рік проголошено роком німецької мови в Україні та української &
...
Читати далі »
Переглядів:
277
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
02.05.2018
|
| |
|
|
| | |