Статистика
Онлайн всього: 171 Гостей: 171 Користувачів: 0
|
16 травня 2018 року учні 9 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» Радкевич Богдан, Співак Владислав, Хохуля Аліна разом зі своїм керівником Ревою І.А. узяли участь у нагородженні переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту МАН.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/may2018/DSCN4761.jpg)
«Талановита молодь – успішне майбутнє країни», - такий лейтмотив цьогорічного нагородження переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту МАН, як
...
Читати далі »
Переглядів:
279
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
16.05.2018
|
| |
|
|
| | |