Статистика
Онлайн всього: 188 Гостей: 188 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/may2018/kizhki1.jpg)
07 червня 2018 року учні ЗЗСО №8 імені Панаса Мирного отримали чудовий подарунок від Корпусу Миру США в Україні, що діє на засадах розуміння і дружби.
У рамках співпраці з волонтерською громадською організацією Darian Book Aid, зокрема участі у проекті Books 4 Everyone, учням презентовано дитячі книжки для початкової школи: комікси, енциклопедії, казки.
Англомовна література високої якості, кольорові ілюстрації відразу ж приваблюють малечу до пізнання нового, цікавого. Діти із зацікавленням читають книжки, розглядають малюнки, збагачують свій лексичний запас.
Упевнені, це стане початком нового етапу Reading Club with Felecia у наступному навчальному році.
Козіна Іри
...
Читати далі »
Переглядів:
299
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
07.06.2018
|
| |
|
|
| | |