Статистика
Онлайн всього: 179 Гостей: 179 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/veresen/80.jpg)
25 вересня 2018 року у Комунальному закладі « Полтавська загальноосвітня школа I-III ст. № 8 імені Панаса Мирного» було проведено спільний захід з викладачами Полтавського університету економіки та торгівлі на тему «Органічне споживання». Лекцію прочитали кандидат технічних наук, доцент ПУЕТ Хмельницька Є.В., декан факультету
...
Читати далі »
Переглядів:
272
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
27.09.2018
|
| |
|
|
| | |