Статистика
Онлайн всього: 161 Гостей: 161 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/october/DSCN0613.jpg)
24 жовтня учні 3-А класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного» здійснили надзвичайну космічну подорож-екскурсію до Полтавського музею авіації і космонавтики…
І ось ми на музейній планеті. Перед нами видніється планета Земля,а кругом неї рухається її перший штучний супутник на тлі зоряного неба. Продовживши подорож по других залах
...
Читати далі »
Переглядів:
292
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
29.10.2018
|
| |
|
|
| | |