Статистика
Онлайн всього: 185 Гостей: 185 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/novembre/DSCN7131.jpg)
15 листопада учні 6 - Б класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області» в рамках профорієнтації напередодні святкування Дня студента відвідали Полтавський коледж харчових технологій НУХТ. Увазі школярів був представлений професійний конкурс «Майстер – шеф» учасниками якого були студенти коледжу харчових технологій зі спеціальностей «Зберігання, консервування та переробка м’яса» і «Зберігання, консервування т
...
Читати далі »
Переглядів:
305
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
16.11.2018
|
| |
|
|
| | |