Статистика
Онлайн всього: 185 Гостей: 185 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/novembre/liga.jpg)
29.11.2018 року у Полтавському міському Будинку культури відбувся чемпіонат з гумору «Ліга сміху-діти». Неймовірний заряд позитиву та гарний настрій отримали всі присутні на концерті. У фестивалі приймало участь 8 полтавських шкіл. Наша команда «Гречка» стала почесним дебютантом та виборола номінацію «Найкращий сучасний детектив». Бажаємо к
...
Читати далі »
Переглядів:
278
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
29.11.2018
|
| |
|
|
| | |