Статистика
Онлайн всього: 185 Гостей: 185 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/decembre/v1.jpg)
4 грудня 2018 року учні 8-10 класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області» відвідали 9 міський конкурс «Волонтер року 2018», який традиційно влаштовує у Міжнародний день волонтерів Полтавський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
Шкільний волонтерський загін «Турбота» було нагороджено грамотою Полтавської міської ради за III місце у 9 міському конкурсі «Волонтер року» та відзначено Дипломом Полтавської міської ради у номінації «Кращий волонтерський загін у сфері роботи із сім`ями та дітьми, як
...
Читати далі »
Переглядів:
261
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
05.12.2018
|
| |
|
|
| | |