Статистика
Онлайн всього: 148 Гостей: 148 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/decembre/20181207_084343.jpg)
07 грудня 2018 року команда з шести учнів 9-10 класів закладу брала участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук України.
Захід традиційно проводиться на базі ПНТУ імені Ю.Кондратюка з метою наукового, духовного, творчого розвитку дітей; виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей; створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.
...
Читати далі »
Переглядів:
287
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
11.12.2018
|
| |
|
|
| | |