Статистика
Онлайн всього: 188 Гостей: 188 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/decembre/75.jpg)
19 грудня до учнів початкових класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» прийшли незвичайні гості. Спочатку янголи ознайомили дітей з життям Миколая Чудотворця, чорт намагався вкрасти мішок з подарунками і, нарешті, сам Святий Миколай завітав до дітей, щоб привітати зі святом. Вважається, що подарунки отримують тільки слухняні діти, а неслухняним різки або камені.
...
Читати далі »
Переглядів:
253
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
21.12.2018
|
| |
|
|
| | |