![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2020-2021/IMG_20210624_120110_222.jpg)
10 червня 2021 року прицільний табір "Сонечко" КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного " гостинно зустрів своїх юних друзів.
З 10 до 22 червня діти відвідали безліч цікавих місць: парк "Перемога", зустрілися з патрульного поліцією, побували на пожежній частині та відчули себе справжніми рятувальниками,
насолодилися природою ботанічного саду, відвідали краєзнавчий музей, взяли участь у розважальній програмі організованій ПДЮТ, трішки побули кіноманами у
...
Читати далі »