![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/novembre/vPtec6OL9eU.jpg)
18 листопада 2016 р., в переддень Всесвітнього дня дитини загін волонтерів "Турбота" Полтавської ЗШ №8 відвідав дітей, які знаходяться на лікуванні у Полтавському дитячому протитуберкульозному диспансері. Волонтери розповіли про походження та історію цього свята. У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Діти, як найбільш вразлива частина суспільства, гостро переживають наслідки самих серйозних суспільних проблем: криза сім'ї, бідність, недосконалість механізмів захисту прав тощо. Саме тому діяльність нашого загону спрямована на різноманітні благодійні акції на користь дітей.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/novembre/t4idEiLOINg.jpg)
Уже традиційно наші волонтери, які мають щире серце, бажання робити добрі справи створювали дітям святковий настрій: провели розважальну вікторину із загадками та піснями, продемонстрували майстер-клас з виробів з паперу. Діти з задоволенням виготовляли аплікації, поробки та отримали заохочувальні призи (дитячі журнали, розмальовки, м’які іграшки).
Дорогі діти вітаємо Вас зі святом!![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/novembre/esGer9X-0ws.jpg)
Бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і благополуччя. Хай здійснюються ваші бажання, хай вас люблять, цінують і піклуються про вас!
Пархоменко Людмила
|