Статистика
Онлайн всього: 181 Гостей: 181 Користувачів: 0
|
21:20 Благодійна акція «Дай 5» |
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/fevral/XKXhqWNP-r8.jpg)
21 лютого учні Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 8 імені Панаса Мирного» взяли участь у благодійній акції «Дай 5», яка проходила у концерт-холі «Podium»
Студентська рада м.Полтава спільно з Всеукраїнським Благодійним фондом допомоги та розвитку "Help group" реалізувала благодійну акцію "Дай 5". ![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/fevral/2o7vcODUrPQ.jpg)
"Дай 5" - це акція, суть якої полягає у добровільній підписці власників банківської карти ПАТ "ПриватБанк" на списання з їх рахунку благодійного внеску у розмірі 5 (п'ять) гривень щомісячно.
Зібрані кошти призначені для надання екстренної фінансової допомоги студентам міста у випадку непередбачуваних ситуацій (важка хвороба, аварія, інша нс).
Педько Карина
|
Переглядів: 343 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/1 |
|
|
| | |