Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
13:41 Цей чарівний світ кіно… |
![](/_nw/9/s92714757.jpg)
Сьогодні, 22 вересня 2016 року, учні третього та четвертого класу Полтавської ЗШ № 8 імені Панаса Мирного відвідали виставкову залу музею Володимира Короленка. Саме тут пройшла зустріч дітей з маленькими перлинами ретро-іллюзіону - переглядом «живого» кіно, яке демонструвалось на кіноустановці, яку використовували у минулому. Учні-глядачі із великою цікавістю переглянули фільм з безпеки дорожнього руху. Другою стрічкою перегляду став фільм «Вулицями кінематографічної Полтави». Фільм створено дитячою студією, що діє при міській студії «Місто». На завершення діти переглянули комедійну стрічку з участю корифея німого кіно Чаплі Чапліна «Через п’ять років». Окрім отриманого задоволення від переглянутих кінострічок, діти побачили роботу кіноапарату, його діючих частин. ![](/_nw/9/s50072039.jpg)
Ніна Торяник
![](/_nw/9/s86616113.jpg) |
Переглядів: 326 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 4.2/5 |
|
|
| | |