![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/2020-2021/zobrazhennja_viber_2020-03-13_12-23-07.jpg)
10 березня 2020 року у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа № 8» пройшов квест, присвячений вшануванню пам’яті Т.Шевченка, для учнів 5-10 класів.
Шевченківські твори завжди були актуальними та особливо цінними, стали пророчими у наш час. Тепер ми перечитуємо твори Кобзаря по-новому, вкладаючи новий зміст.
“Невмирущий дух поета, як і раніше, витає над рідною Україною, невмокаючи лунає його віще слово і сіє на народній ниві живе насіння оновлення”, - саме ці слова П. Грабовського, які якнайглибше розкривають значення Шевченкового слова, стали епіграфом заходу.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/2020-2021/zobrazhennja_viber_2020-03-13_12-23-18.jpg)
Учні розгадували ребуси, відповіли на питання, виконували тестові завдання, малювали ілюстрації до творів письменника.
Учасники заспівали «Садок вишневий коло хати», читали уривки з творів Кобзаря.
Учні пригадали багато про життя та творчість Т.Г.Шевченка, отримали нові знання, обмінялися позитивними емоціями роботи в колективі.
Найактивніші отримали солодкі подарунки.
Якименко Ю. |