Статистика
Онлайн всього: 183 Гостей: 183 Користувачів: 0
|
19:17 До дня святого Валентина |
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/fevral/SSL18100.jpg)
13 лютого 2017 року учні четвертого класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 8 імені Панаса Мирного» разом із бібліотекарем школи Устиновою О.А провели захід, який мав світлу назву «Вчимося любити». Адже з маленької любові до рідних, близьких людей, любові до оточуючих, виростає світле почуття кохання. Разом – це є складовою частиною внутрішньої краси людини. Учні не тільки дізналися про історію появи самого свята, а і вчилися виготовляти подарунки. «З любов’ю» - так вони назвали свої вироби .
Ніна Торяник
|
Переглядів: 321 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/1 |
|
|
| | |