Статистика
Онлайн всього: 186 Гостей: 186 Користувачів: 0
|
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/2020-2021/zobrazhennja_viber_2020-01-13_12-28-48.jpg) Для учнів початкових класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного » зимові канікули проходять весело та цікаво. Саме в цей час спільний відпочинок, можливість поспілкуватися, прогулянки з друзями, колядки, щедрівки, походи у кінотеатри дуже необхідні дітлахам. В такій гарній компанії учні 9 січня 2020 року відвідали кінотеатр «Візорія». Перегляд позитивного кінофільму «Доктор Дуліттл» в викликав у дітей багато гарних емоцій. Адже це чудове проведення часу!
Олена Безкоровайна |
Переглядів: 245 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/1 |
|
|
| | |