Статистика
Онлайн всього: 177 Гостей: 177 Користувачів: 0
|
|
У рамках «Місячника правових знань» 6 листопада 2018 року у Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного» завітав інспектор роти №1 БУПП в Полтавській області молодший лейтенант Возниця Р.С. та провів годину спілкування з учнями 9 класу на тему «Відповідальність неповнолітніх».![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/novembre/25.jpg)
Під час цієї бесіди розглянули, які існують види правопорушень та покарання за них. Учні ставили питання, що їх цікавлять та отримували змістовні та вичерпні відповіді.
Оксана Романенко, педагог-організатор |
Переглядів: 279 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
|
| | |