![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/october/45085738_731851307172967_236915176345960448_n.jpg)
31 жовтня у ЗЗСО №8 м.Полтави відбулося костюмоване fashion show «Halloween is coming». Учні 1-4 та 5-10 класів підготували креативні костюми, ліхтарі з гарбузів, тематичні малюнки та поробки. Діти залюбки перевтілювалися, гримувалися та презентували власні луки.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/october/253.jpg)
Волонтери Корпусу Миру США, педагоги та батьки створили яскравий, емоційно піднесений настрій. Усі учасники дізнались про історію виникнення та значення свята з ірландським корінням, традиції його відзначення у США.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/october/45064137_426227507907164_2302483580284043264_n.jpg)
З ноткою гумору, новими знаннями та позитивними враженнями усі учасники зустріли сімейку Адамсів, Джека-Ліхтарника, піратів, вампірів, маленьких відьмочок та скелетів. Недарма ворожки передбачили справжнє свято, а чорні кішки та бісенята підморгнули блискучими очима.
Козіна Ірина, заступник директора з НВР
|