Статистика
Онлайн всього: 186 Гостей: 186 Користувачів: 0
|
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/septembre/IMG-6ee0f532f2242240a57eab50782dd8cd-V.jpg)
21 вересня члени учнівського самоврядування Богдан Радкевич, Діана Фесенко та Віолетта Кадігробова – учні Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області» побували на спеціальному інтенсиві для жінок Lady Weekend. На цьому двуденному курсі піднімалися питання психологічного самозахисту жінок та їх впевненості в собі.
На учасниць інтенсиву чекали збалансований комплекс фітнес-зарядок, тренування з жіночого самозахисту, поглиблене вивчення правил поведінки в натовпі при різних змодельованих ситуаціях, психологічні тренінгові заняття стосовно панічної атаки, віктимної поведінки і питань конфліктології, правовий лікбез стосовно домашнього насильства, співзалежної поведінки, основи надання домедичної допомоги.
Ольга Устинова
|
Переглядів: 258 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
|
| | |