Статистика
Онлайн всього: 171 Гостей: 171 Користувачів: 0
|
22:26 Малюю улюблену казку |
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/october/20181018_104903.jpg)
18 жовтня учні початкових класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного», в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, прийняли участь у конкурсі дитячих ілюстрацій до оповідань та казок В.О.Сухомлинського «Малюю улюблену казку».
У 2018 році місячник бібліотек присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження. Діти із задоволенням малювали свої улюблені казки. Самими активними виявилися учні 2 та 3Б класів.
Ольга Устинова, бібліотекар. |
Переглядів: 277 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
|
| | |