Статистика
Онлайн всього: 167 Гостей: 167 Користувачів: 0
|
12:09 Мандруй зі Сковородою.. |
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/october2017/WP_20171026_10_17_59_Pro.jpg)
26 жовтня 2017 року учні 5-11 класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа № 8 імені Панаса Мирного» брали участь у настільній грі, присвяченій видатному філософу, письменнику, педагогу Григорію Савовичу Сковороді. «Мандрівець» допомагав дітям пізнавати світ видатного українця, поглиблювати знання про життя і творчість. Час минув швидко, бо цьому сприяла атмосфера гри, добросусідства і любові до ближнього, чого навчав філософ.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/october2017/20171026_113553.jpg)
Цей захід розпочинає тиждень, що присвячений 295 річниці з дня народження Григорія Сковороди.
Якименко Ю.
|
Переглядів: 285 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
|
| | |