![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/2020-2021/zobrazhennja_viber_2020-02-05_11-13-02.jpg)
4 лютого 2020 року напередодні Всесвітнього дня читання вголос учні 1- 2 класів ЗЗСО № 8 імені Панаса Мирного зібралися разом, щоб провести марафон читання вголос.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/2020-2021/zobrazhennja_viber_2020-02-04_11-51-16.jpg)
До акції долучилися діти, батьки, вчителі. Метою заходу було спонукати школярів до читання книжки разом з друзями, обговорювати, ділитися враженнями та думками. На сьогодні читання є дуже важливим. Читаючи більше книжок, діти відкривають для себе нові ідеї та цілі світи, про існування яких вони навіть не здогадуються.
Цей захід надихнув дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою.
Ольга Бехтер
|