Статистика
Онлайн всього: 186 Гостей: 186 Користувачів: 0
|
21:16 Молодіжний розвиток з Корпусом Миру США |
![](/novini/2016/novembre2017/24204981_567615646906041_688648290_n.jpg)
28-30 листопада 2017 року заступник директора з НВР ЗЗСО №8 м. Полтави була учасницею Партнерської конференції Корпусу Миру США в Україні у м. Ірпінь. Цікаво та урочисто організовано зустрічі з Віце-прем’єр міністром Г.Зубко, заступником Міністра освіти П.Хобзеєм та заступником Міністра молоді і спорту О.Яремою, Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович, директором Корпусу миру в Україні Денні Робертсон. Корисними стали тренінги, заняття та бесіди з регіональними та проектними менеджерами, 75 волонтерами з США.
Після церемонії складання урочистої присяги добровольці займатимуться громадською роботою у містах України.
У рамках діяльності проекту «Молодіжний розвиток» волонтер Корпусу Миру Фелісія Гаммон впроваджуватиме власний досвід роботи у закладі наступні 2 роки.
Козіна Ірина |
Переглядів: 335 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
|
| | |