![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2020-2021/mart/izobrazhenie_viber_2021-03-18_18-19-08.jpg)
16 березня 2021року учні 6 класу Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області» відвідали садибу-музей Панаса Мирного. У музеї діти побачили речі, книги, фотографії письменника. Познайомились з його рукописами, першодруками творів.
Оселя Панаса Рудченка пам’ятає голоси Олени Пчілки, Михайла Коцюбинського , Василя Стефаника, Гната Хоткевича й Володимира Самійленка. Клавішів фортепіано торкалися руки Лесі Українки, Миколи Лисенка та Марії Заньковецької. Тут усе хвилює увагу, повертає в часи Панаса Мирного, сприяє кращому розумінню життя і творчості письменника. Вразила своєю красою і територія навколо музею:великий садок, старезні дуби ,ставок…Екскурсія виявилась цікавою та інформативною.
Марина Кононенко, класний керівник 6 класу |