![](/novini/2016/october2017/22406459_1975963749314308_7097993014143447323_n.jpg)
12 жовтня 2017 року волонтерський загін «Турбота» Комунального закладу «Полтавської загальноосвітньої школи № 8 імені Панаса Мирного» були присутні на сесії депутатів Полтавської обласної ради, де проходило нагородження волонтерів. Серед відзначених були наші партнери БФ «Полтавська громада разом». Заслужену нагороду – відзнаку президента України за гуманітарну участь у антитерористичній операції отримала Віра Миколаївна Маслак.![](/novini/2016/october2017/22366831_1319729301487743_8733811892245430672_n.jpg)
Три роки поспіль педагогічний, батьківський та учнівський колективи школи збирали одяг та солодощі для дітей Сходу, військовим засоби гігієни, шкарпетки, продукти харчування, домашню випічку, листівки з побажаннями. Через волонтерів передавали в зону антитерористичної операції, які безкорисливо доправляли допомогу жителям східних областей та воїнам АТО .
Ми вітаємо з високою нагородою владику Федора, Віру Маслак, «Полтавський батальйон небайдужих», Ірину Каптур. Зичимо їм міцного здоров’я, миру, Божої благодаті. Завдяки таким людям ми обов’язково переможемо!!!
Світлана Богодиста
|