![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/March/viber_image_2019-03-27-21.40.39.jpg)
Для книг, яким потрібні ліки гарні,
Відкрилась книжчина лікарня,
Лікарем стане кожен із вас
У вільний день, у вільний час.
Не припиняє своєї роботи під час весняних канікул «Книжкова лікарня», що працює у бібліотеці Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 8 імені Панаса Мирного». Учні 5-6 класів приходили до школи щоб надати швидку допомогу «потерпілим» книгам, дарували їм друге життя. Бібліотекар консультував учнів, показував, як потрібно ремонтувати книгу, правильно користуватися нею.
Бережіть книгу, адже вона - наш вірний друг і порадник, надійний помічник у навчанні. До того ж, у неї вкладено велику працю багатьох людей.
Ольга Устинова, бібліотекар |