Статистика
Онлайн всього: 185 Гостей: 185 Користувачів: 0
|
09:45 Розважаємося і співаємо англійською |
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/mart2018/6b.jpg)
26 березня 2018 року у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного» для учнів 6-9 класів відбувся цікавий захід «Розважаємося і співаємо англійською». Діти мали можливість пограти в різні ігри на англійській мові: лото, менеджер, «Що? Де? Коли?», «Знавець Америки». Перерви між іграми були музикальні. Учні співали караоке улюблених пісень на англійській мові. Розходитися ніхто не хотів, тож захід затягнувся на кілька годин. ![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/mart2018/4b.jpg)
Діти отримали задоволення і попрактикуватися в англійській мові.
Ольга Устинова, учитель англійської мови |
Переглядів: 335 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
|
| | |