Статистика
Онлайн всього: 171 Гостей: 171 Користувачів: 0
|
18:08 Співпраця з родиною – запорука успіху у вихованні дітей ... |
![](/novini/2016/september2017/image-0-02-05-b54e03ef45b4adca72b19cc5850c93c8553a.jpg)
14 вересня 2017 року у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» відбулися загальношкільні батьківські збори. На повістці денній розглядалися питання, що стосуються навчання та виховання учнів школи.
Заступник директора з НВР Козіна І.О. донесла до батьків інформацію про структуру 2017/2018 навчального року, дати проведення канікул, окремі питання харчування учнів, ЗНО-2018. Висловила подяку родинам, які відгукнулися на участь у Міжнародному проекті «Молодіжний розвиток», що проводить організація «Корпус миру».
Заступник директора з НВР Тутак І.М. повідомила про правила поведінки учнів на перервах та в позаурочний час, роботу гуртків на базі закладу. Звернула увагу на те, що у рамках програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» бажаємо продовжити роботу як громадсько-активна школа.
Директор школи Богодиста С.П. прозвітувалася про кошти, що були використані батьківськими колективами протягом літа на оновлення класних кімнат. Донесла інформацію про виділені кошти та проведені роботи у закладі міською владою. На 1 вересня у школі 100% поміняні вікна та проведено капітальний ремонт їдальні та харчоблоку.
Цікавою була для батьків інформація про заходи, проведені у закладі. 13 вересня на відкриття їдальні та харчоблоку завітав очільник міста. Були переглянуті фотографії з офіційного сайту міської ради про зустріч учнів школи з Мамаєм О.Ф. Діти подарували меру слова подяки за турботу та виготовлений власними руками подарунок.![](/novini/2016/september2017/image-0-02-05-cfd782ce79f8f8e7e7e1a142c9db9f4e016e.jpg)
14 вересня на подвір’ї закладу відбувся благодійний ярмарок. Працівники школи, учнівський, батьківський колективи зібрали 14 345,80 гривень на лікування учня 5-А класу Дудника Дмитра, що зараз знаходиться у Національній дитячій спеціальній лікарні м.Києва.
Адміністрація та педагогічний колектив щиро вдячні батькам за співпрацю, розуміння та бажання зробити для дітей школу другою рідною домівкою.
Богодиста С.П.
|
Переглядів: 316 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
|
| | |