![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/2020-2021/IMG_8322.jpg)
21 лютого 2020 року небайдуже вчительство Полтави завітало до с. Трудолюба Миргородського району на регіональну (не)коференцію для шкільних педагогів.
Магістральний міні EdCamp TRUDOLJUB «Школа здорового глузду. Фінські іскри. Прості кроки» з першої і до останньої хвилини вражав насиченою програмою, професійними спікерами, любов’ю до професії та родинною атмосферою.
Представники закладів міста Полтави №7, 8, 14, 17 мали можливість поспілкуватися з заступником Міністра освіти і науки України Л.Мандзій, натхненником EdCampівського руху О.Елькіним, провідником педагогіки здорового глузду В.Федорякою. Своєю позитивною енергією та глибиною простих істин вкотре захоплював Л.Мироненко. Експерти та учителі-практики з усіх куточків України щиро ділилися власним досвідом та напрацюваннями.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/2020-2021/IMG_8253.jpg)
День, що заряджає енергією на цілий рік, залишає тепло і захоплення у душі, є стартом нових звершень та змін, проминув блискавично швидко. Однак, спілкування залишило неймовірні враження, досвід та плани у серцях усіх учасників.
Ірина Козіна |