Статистика
Онлайн всього: 184 Гостей: 184 Користувачів: 0
|
14:37 У гостях в Дитячій планеті |
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/september2017/SSL18394.jpg)
21 вересня 2017 року учні Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Панаса Мирного» учні першого класу відвідали ігровий майданчик «Дитяча планета». ![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/september2017/SSL18401.jpg) ![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/september2017/SSL18407.jpg) Захоплюючу годину розваг подарував дітям Полтавський міський голова Олександр Федорович Мамай. Діти із великою радістю провели час на різних розважальних атракціонах: лабіринті, кольорових кульках, грі у настільний футбол, їзді на автомобілях та ін. Незабутні враження отримали діти та батьки.
Торяник Н.К. |
Переглядів: 302 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/3 |
|
|
| | |