Статистика
Онлайн всього: 185 Гостей: 185 Користувачів: 0
|
10:49 Участь в проекті « Музей на гастролях» |
Як високо небо!
Його не дістати.
А що там? Що далі?![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2020-2021/mart/izobrazhenie_viber_2021-03-22_15-29-01.jpg)
Хотіли б ми знати…
Учні 1 – А, 1 – Б класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I – III ступенів № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області », поринули у незвіданий світ аерокосмічної історії Полтавщини, України, світу . Кандитат історичних наук, провідний науковий співробітник Полтавського музею авіації і космонавтики Владлен Орлов провів віртуальну екскурсію експозиційними залами музею, продемонстрував цікавий матеріал про жінок підкорювачок космічного простору, відповів на питання маленьких чомучок.
Вчитель початкових класів Ірина Чернікова. |
Переглядів: 169 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/3 |
|
|
| | |