Статистика
Онлайн всього: 171 Гостей: 171 Користувачів: 0
|
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/may2018/f1.jpg)
17 травня 2018 р. загін волонтерів "Турбота" Полтавської ЗШ №8 відвідав дітей, які знаходяться на лікуванні у Полтавському дитячому протитуберкульозному диспансері. День Європи ми святкуємо в третю суботу травня. Напередодні свята волонтери розповіли про історію створення Євросоюзу, про події, які сприяли формуванню свята - День Європи.
Діти з задоволенням дали відповіді на питання тематичної вікторини, прослухали вірші про Україну, Европу та позначили на контурних картах Україну та її сусідні держави.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/may2018/f4.jpg)
На святі була присутня начальник відділу Полтавського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Василенко Людмила Миколаївна, яка в рамках реалізації проекту «Ти потрібний!», вручила хворим дітям подарунки – канцтовари та дитячі розмальовки.
Візит волонтерів є продовженням традиційної роботи з хворими дітьми. Шкільний волонтерській загін «Турбота» впродовж тривалого часу відвідує дітей в диспансері. У здатності творити добро, бути чуйними, милосердними й щирими, люди споконвіку вбачали красу душі. Саме такими якостями наділені волонтери загону "Турбота" нашої школи.
Пархоменко Л.В.
|
Переглядів: 281 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
|
| | |