Сонце сяє у ясній блакиті,![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/april2017/P1050539.jpg)
Теплим променем цілує світ увесь.
І серця для радості відкриті:
Знайте, люди, що Христос Воскрес!
Пташечки цвірінькають надворі –
То вони співають Богу честь!
Позабудьмо сумніви та горе,
Бо Христос Воістину Воскрес!![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/april2017/20170413_113400.jpg)
Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят – Великдень. Великдень – найбільше християнське свято. Цей день має ще одну назву – Пасха. Це світле і добре свято яке несе з собою віру, надію і любов. Великдень відноситься до тих свят, дата яких змінюється кожного року, визначеної не має. Зазвичай він відзначається не раніше 4 квітня та не пізніше 8 травня.
Напередодні Великодніх свят колектив Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» активно долучилися до міського фестивалю виставки-продажу «Великодня писанка», який відбувся 13 квітня на Театральній площі міста.
На виставці була представлена пасхальна атрибутика, писанки, вишиті хрестиком та бісером пасхальні серветки, рушники, картини, великодні композиції в стилі декупаж та квілінг , виготовлені школярами нашої школи, їх наставниками та батьками.
За майстерність та яскраве втілення національних традицій колектив школи нагороджений подякою від міського голови О.Ф.Мамая.
Людмила Оріховська
|