![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/March/viber_image_2019-03-03-19.06.13.jpg)
1 березня 2019 року Полтавський обласний інститут післядипломної освіти ім. М.В.Остроградського запросив на освітній івент «Нова українська школа: відповідальне лідерство» небайдужих освітян. Більше ста вчителів з Полтавської області взяли у ньому участь. У рамках заходу педагоги області мали змогу познайомитися з різними програмами з формування лідерства. Було презентовано 6 успішних лідерських програм, які впроваджуються в Україні та світі: «школа лідерства», конструктивне екологічне лідерство, навчальне, емоційне лідерство, liberal arts, лідер у мені. Після презентації освітніх програм кожен мав можливість відвідати майстер-класи, воркшопи, фітбек, щоб вивчити детально та познайомитися з досвідом колег, що впроваджують ці програми.
Спеціальним гостем івенту став ректор університету економіки та менеджменту Олексій Нестуля, що є яскравим прикладом харизматичного лідера.
Досить цікаво пройшла групова дискусія «Лідерство в метафорах: «магія» чи «мафія» з Тетяною Устименко та Світланою Королюк.
А закінчився освітній івент розіграшем призів та фото на згадку. Усі присутні, розширивши знання з лідерства, уже завтра разом зі своїми колективами зможуть впроваджувати сучасні освітні програми.
Світлана Богодиста
|