11 травня 2021 року учні 11 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» відвідали військовий полігон в с.Вакуленці.
Спочатку школярі прослухали інструктаж з правил техніки безпеки та поводження зі зброєю, потім здійснили декілька пострілів для заліку з самозарядного Карабину Симонова. Потім розбирали та збирали АК-74 на час.
Загалом екскурсія на військове стрільбище додала школярам позитивних емоцій. На жаль, вони не мають можливості на уроках допризовної підготовки на практиці закріпити![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2020-2021/may/izobrazhenie_viber_2021-05-11_13-36-491.jpg)
свої знання, тому саме такі заходи дозволяють їм зрозуміти, яка нелегка це справа – захист Батьківщини.
Віктор Шульга, учитель ЗВ
|