![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/noyabr/izobrazhenie_viber_2019-11-17_19-22-25.jpg)
У Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» відбулися заходи екологічного спрямування.
13 листопада 2019 року учні 10 і 11 класів відвідали майстер-клас у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Студенти 4 курсу, колишні випускники нашої школи – Івко Анна та Коновал Юлія, а також Аліна Кушнір і викладач університету Людмила Губа підготували цікаві доповіді про маркуванням полімерної упаковки і про її небезпеку для здоров'я людини та навколишнього середовища. За результатами зустрічі старшокласники, працюючи зі зразками упаковок, здобули практичні навички, розгадали тематичний кросворд, дізналися, як можна зменшити обсяги використання полімерів.![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/noyabr/izobrazhenie_viber_2019-11-17_19-22-14.jpg) ![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/noyabr/izobrazhenie_viber_2019-11-17_19-22-24.jpg)
15 листопада 2019 року відбулася екологічна інтелектуальна гра «Знавці природничих наук», для учнів сьомих класів під час якої школярі мали змогу поглибити свої знання з біології, хімії та географії. Адже ні для кого не секрет, що природні ресурси: рослини, тварини, вода, ґрунт, мінерали — дають нам їжу, одяг, житло, паливо, енергію, сировину для промисловості тощо. Вони необхідні для існування людини на Землі. У природі все тісно пов'язано між собою, і збиток, нанесений одному з природних ресурсів, негайно відображається на інших: відбувається порушення природних закономірностей, що призводить до згубних наслідків у всьому довкіллі. Тому, в рамках цього заходу, особливу увагу було приділено питанням екологічного спрямування, адже виховання екологічної культури молодої людини це запорука раціонального природокористування у майбутньому та збереження цілісності біосфери.
Оксана Наконечна.
|