Статистика
Онлайн всього: 16 Гостей: 16 Користувачів: 0
|
20:29 Знайомство з Короленківською родиною педуніверситету |
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/2020-2021/izobrazhenie_viber_2020-02-29_11-08-441.jpg)
29 лютого 2020 року учні 11 класу ЗЗСО № 8 імені Панаса Мирного вирушили до Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка на День відкритих дверей.
Метою заходу було знайомство школярів з кафедрами ПНПУ, з умовами вступу та цікавим студентським життям. Студенти різних факультетів ділитися враженнями від навчання в університеті, обговорювали цікаві заходи та обмінювалися думками. На сьогодні професія вчителя є дуже важливою. Тому цей захід надихнув випускників та їх батьків грунтовніше задуматися над вибором професії.
Людмила Пархоменко |
Переглядів: 243 |
Додав: jane_sweet
| Рейтинг: 5.0/3 |
|
|
| | |