![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/noyabr/izobrazhenie_viber_2019-11-18_19-23-43.jpg)
15 листопада 2019 року у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Панаса Мирного № 8» для учнів початкової школи пройшов квест для закріплення знань правил дорожнього руху. Юні учасники дорожнього руху спочатку обрали собі транспортний засіб, яким будуть пересуватися від станції до станції, це були і літаки, і потяги, і трамваї, і звичайні авто. Потім вони розгадували кросворди і загадки, складали вірші про дорожній рух, відповідали на питання вікторини, встановлювали відповідність між знаками та їх значенням. Всі проявили свої найкращі якості: організованість, зібраність, креатив.
Загалом захід пройшов на ноті легкості та веселості.
Романенко Оксана, педагог-організатор |