Статистика
Онлайн всього: 178 Гостей: 178 Користувачів: 0
|
Мова-державна перлина,![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/janvar/331.jpg)
Нею завжди дорожіть:
Без мови немає країни-
Мову,як матір,любіть!
14 січня 2019 року в учнів 5-6 класів Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа l-lll ступенів №8 імені Панаса Мирного"відбувся позакласний захід:гра Що?Де?Коли?Мовний крос.Діти,граючись,закріплювали набуті знання,навички та вміння.Учні брали участь в шести конкурсах.Так,наприклад,у конкурсі "Мовознавче асорті"діти показали свої знання з предмету українська мова.Продемонстрували артистизм та згадали фразеологізми у конкурсі "Прямо та влучно".Проявили творчість і уяву у змаганні "Складай слов
...
Читати далі »
Переглядів:
271
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
15.01.2019
|
| |
|
|
| | |