Статистика
Онлайн всього: 161 Гостей: 161 Користувачів: 0
|
![](http://school8poltava.ucoz.ru/novini/2016/2018-2019/april/viber_image_2019-04-23-18.35.12.jpg)
23 квітня 2019 р на базі центру «Вікно в Америку» ПОУНБ ім. І.П.Котляревського відбулося нагородження переможців Всеукраїнського етапу англомовного конкурсу креативного письма «Write On 2019!», який було організовано Волонтером Корпусу Миру в Україні Гаммон Ф. та педагогами ЗЗСО №8 м. Полтави.
Шестеро учнів-переможців регіонального етапу закладів №1, 3, 13, 26, 33 брали участь у Всеукраїнському етапі конкурсу, троє з них зайняло призові місця.
На урочистому нагородженні діти разом з батьками вкотре мали змогу продемонструвати високий рівень володіння англійською мовою та творче, нестандартне мислення. Присутні отримали сертифікати і подарунки, у невимушеній атмосфері провели час з носієм мови міжнародного спілкування.
...
Читати далі »
Переглядів:
268
|
Додав:
jane_sweet
|
Дата:
23.04.2019
|
| |
|
|
| | |